مشاهده جزئیات خبر

نسخه چاپي  

  جهارشنبه 1 اردیبهشت 1395(12:12:12 PM)

اعلام نتایج انتخاب شهر اینترنتی

(مخصوص قبول شده های آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال 1394)


اعلام نتایج انتخاب شهر اینترنتی

(مخصوص قبول شده های آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال 1394)

 

 به این وسیله نتایج انتخاب شهر اینترنتی قبول شده های آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال 1394 کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام می گردد.

 

الف)  توضیحات ضروری :

1-                شهر محل اشتغال از بین شهرهای پیشنهادی توسط داوطلب ، با لحاظ رتبه داوطلب، اولویت پیشنهادی،  ظرفیت پذیرش شهرها و ضوابط و مقررات، با بررسی  و احراز شرایط  قانونی تعیین گردیده است.

2-                تغییر محل اشتغال امکان پذیر نیست.    بررسی تقاضای انتقال محل کارآموزی طبق آئین نامه نقل و انتقال وکلا و کارآموزان با لحاظ اصلاحیه مهر 1394 و پس از صدور پروانه کارآموزی خواهد بود.

3-                مطابق ضوابط و مقررات موجود، افرادی که یکی از بستگان درجه یک ایشان (شامل: پدر، مادر، فرزند و همسر) عضو کانون وکلای دادگستری مرکز باشند، به تبع آنان می توانند بدون اشغال ظرفیت شهرهای موجود، محل اشتغال بستگان درجه یک را انتخاب نمایند. بنابر این کسانی که بدون لحاظ رتبه ، محل اشتغال آنان تعیین گردیده است بر اساس این اولویت می باشد.

4-                ترتیبی داده شده است که تمامی قبول شده های کانون مرکز در صورت تمایل و برای رفع ابهام امکان ملاحظه وضعیت انتخاب شهر خود و یا هر یک از قبول شده ها را (با کلیک بر روی دکمه جزئیات در مقابل نام فرد قبول شده)، داشته باشند.

 

ب)  مهلت اعتراض:

قبول شده ها در صورت ملاحظه ی اشتباه احتمالی در تعیین شهر خود می توانند تا روز چهارشنبه مورخ 8 اردیبهشت ماه 1394 صرفاً از طریق ارسال ایمیل به نشانی پست الکترونیکی info@icbar.ir اعتراض نمایند. با انقضای مهلت مزبور و عدم وصول اعتراض موثر ، انتخاب شهر قطعی خواهد بود.

در متن اعتراض  رتبه قبولی ،  نام ،  نام خانوادگی  و   علت اعتراض  حداکثر در 2 سطر نوشته شود.

تذکر مهم:  فقط به اعتراضاتی که مبنی بر عدم لحاظ رتبه داوطلب، عدم رعایت اولویت پیشنهادی داوطلب و ظرفیت پذیرش شهرها باشد رسیدگی خواهد شد.

 

ج)  معرفی وکیل سرپرست:

فرم معرفی وکیل سرپرست پس از وصول پاسخ استعلام های چهارگانه (حدوداَ نیمه دوم خرداد ماه سال 1395) از طریق سایت در دسترس قرار خواهد گرفت و نحوه تکمیل و زمان تحویل فرم مزبور و سایر اقدامات قبول شده جهت صدور پروانه کارآموزی از همان طریق اطلاع رسانی خواهد شد لذا از مراجعات حضوری و تماس های تلفنی در این خصوص خودداری نمایید.

 

بدیهی است در صورت وجود نقص پرونده، موارد نقص به اطلاع شخص خواهد رسید.

 


برای مشاهده ی نتیجه ی انتخاب شهر اینجا کلیک نمایید.

 

کانون وکلای دادگستری مرکز


.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است