مشاهده جزئیات خبر

نسخه چاپي  

  یکشنبه 23 خرداد 1395(12:12:12 PM)

انتخاب وکیل سرپرست (مربوط به قبول شده های آزمون 1394)

 

 

راهنمای برنامه انتخاب وکیل سرپرست

 
1-     جهت ورود به برنامه:

1-1 ) در کادر کد ملی شماره کد ملی خود را به صورت کامل به همراه صفر قبل از عدد وارد کنید .

1-2 ) در کادر شماره شناسنامه ، در صورتی که با کد ملی شما برابر است بدون صفر قبل از عدد وارد کنید.

1-3 ) با زدن دکمه ورود، پنجره ای باز می شود که باید کد 6 رقمی  امنیتی (که به شماره تلفن همراه اعلامی شما به هنگام ثبت نام ، ارسال می شود) را وارد نمایید و تائید کنید تا پس از احراز هویت، اجازه ورود به برنامه به شما داده شود.


2-      پس از وارد شدن ، بر روی دکمه « انتخاب وکیل سرپرست» در پایین صفحه کلیک نمایید تا صفحه ی «جستجو و انتخاب وکیل سرپرست» باز شود.


3-      با زدن بر روی دکمه «جستجو»  (بدون پر کردن فیلد های جستجو) لیست کلیه وکلای حایز شرایط برای شما نمایش داده می شود که میتوانید از فیلدهای جستجو نیز کمک بگیرید.


4-      از لیست جستجوی وکیل سرپرست ، با کلیک بر روی « دکمه انتخاب» در ردیف  وکیل سرپرست مورد نظر خود ، آن را  انتخاب نموده تا به لیست وکلای سرپرست منتخب شما افزوده شود. (حداکثر 3 وکیل را می توانید انتخاب نمایید)


5-      پس از انتخاب وکیل سرپرست های مورد نظر ، می توانید صفحه ی «جستجو و انتخاب وکیل سرپرست» را ببندید و در صفحه ی اصلی، لیست وکلای انتخابی خود را مشاهده نمایید.


6-      در جلوی هر ردیف با کلیک بر روی « دکمه چاپ» از فرم شماره 14 (انتخاب وکیل سرپرست) پرینت تهیه نمایید.


توجه مهم: حتما برای چاپ فرم ، ابتدا بر روی دکمه Print در گوشه بالا سمت چپ کلیک نمایید و فایل pdf  آن را ذخیره نموده و سپس از آن فایل پرینت تهیه کنید تا فرم دچار بهم ریختگی نشود.


7-      در این فرم قسمتی که مربوط به خود شما است را تکمیل و امضا نمایید و قسمتی که مربوط به وکیل سرپرست می باشد را به نظر ایشان رسانده تا در صورت موافقت ، تکمیل و امضا نمایند.


8-  پس امضا شدن فرم، حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ چاپ فرم، آن را به واحد صدور پروانه تسلیم نموده و یا از طریق پست پیشتاز آن را برای واحد صدور پروانه کانون وکلای مرکز به نشانی: تهران - میدان آرژانتین - ابتدای خیابان زاگرس - پلاک 3 - ساختمان کانون وکلای دادگستری مرکز - طبقه سوم - اتاق 44 - واحد صدور پروانه با قید عبارت «فرم معرفی وکیل سرپرست» ارسال نمایید.

لطفا در صورت امکان از تا نمودن فرم خودداری نمایید.

 

جهت ورود به برنامه در اینجا کلیک نمایید.پشتیبانی سایت : 02184001124  - فقط پاسخگویی به اشکالات برنامه  (در ساعات اداری 8 صبح الی 15)


.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است