مشاهده جزئیات خبر

نسخه چاپي  

  جهارشنبه 14 مهر 1395(12:12:12 PM)

اطلاعیه دومین اختبار شفاهی سال 1395

اطلاعیه


1-   زمان برگزاری اختبار شفاهی کارآموزان محترم وکالت شرکت کننده در دومین اختبار شفاهی سال 1395 از طریق نشانی  verbalcard.icbar.org  اعلام می گردد. هر کارآموز برنامه زمانی مخصوص به خود را دارد و ضروری است کارآموزان محترم جهت اطلاع از تاریخ، روز و ساعت اختبار شفاهی با کد ملی خود وارد برنامه شوند و پرینت کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند. بنابراین هر کارآموزی برای اطلاع از جدول زمانی اختبار شفاهی خود لازم است کارت ورود به جلسه را از طریق سایت دریافت نماید.


2-  ارائه اصل پروانه کارآموزی تمدید شده و کارت ورود به جلسه جهت شرکت در اختبار شفاهی، در هر جلسه به استاد مربوط الزامی است.


3-      حضور در روز و ساعت تعیین شده جهت شرکت در هرجلسه اختبار شفاهی الزامی است وبا توجه به هماهنگی های انجام شده، درخواست تغییر آن مسموع نخواهد بود.


4-      عدم حضور در جلسه اختبار شفاهی بدون عذر موجه به منزله غیبت تلقی می شود و برابر مقررات اقدام مقتضی بعمل خواهد آمد.


5-   اختبار شفاهی در محل کانون وکلای دادگستری مرکز برگزار می گردد و حضور در محل اختبار از ابتدای ساعت اعلام شده، الزامی می باشد.


6-  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه اختبار شفاهی: به نشانی  verbalcard.icbar.org مراجعه نموده و در کادر مربوط کدملی خود را وارد نمایید. در مرحله ی بعد کد 7 رقمی را که به شماره تلفن همراه شما (شماره تلفنی که قبلاً به کانون اعلام نموده اید و در سیستم کانون ثبت گردیده) ارسال می شود،  وارد نموده و کارت اختبار خود را مشاهده نمایید.


توجه مهم :  برای اینکه چاپ کارت، به درستی و بدون بهم ریختگی باشد،  بر روی دکمه ی Print که در بالای سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کرده و فایل  pdf آن را ذخیره و پرینت تهیه نمایید.

 

کانون وکلای دادگستری مرکز

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است