جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 16 مرداد 1396 - 12:12:12 PM

«اطلاعیه ثبت نام کارت ملی هوشمند برای وکلا، کارکنان اداری و کارآموزان و بستگان درجه یک آنان در محل کانون»

با توجه به هماهنگی بعمل آمده و موافقت معاون محترم وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور مقرر است تا خدمات مربوط به ثبت نام و صدور کارت ملی هوشمند وکلا و کارآموزان...

«اطلاعیه ثبت نام کارت ملی هوشمند برای وکلا، کارکنان اداری و کارآموزان و بستگان درجه یک آنان در محل کانون»
 
 
با توجه به هماهنگی بعمل آمده و موافقت معاون محترم وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور مقرر است تا خدمات مربوط به ثبت نام و صدور کارت ملی هوشمند وکلا و کارآموزان، کارکنان اداری کانون و بستگان درجه یک آنان (همسر، فرزند، پدر و مادر) با استقرار در محل کانون و با کمترین تشریفات صورت پذیرد.
همکارانی که تاکنون نسبت به دریافت کارت ملی هوشمند اقدام ننموده اند و یا در دفاتر پیشخوان پیش ثبت نام نکرده اند با اعلام تعداد افرادی که قصد مراجعه و انجام تشریفات مربوط و نهایتاً اخذ کارت ملی هوشمند از طریق کانون وکلا را دارند تمایل خود را به منظور برنامه ریزی و هماهنگی با مسئولین امر در سازمان ثبت احوال کشور، حداکثر تا تاریخ ٩٦/٥/٢٠ صرفا از طریق تلفن همراه شخص همکار (ثبت شده در سیستم کانون) اعلام نمایند.
برای مثال چنانچه خود همکار به همراه همسر، یک فرزند و پدر و مادر قصد ثبت نام دارند عدد 5 را به سامانه پیام کوتاه کانون به شماره 3000722731 ارسال نمایند.
 
توضیحات ضروری:
1- افراد مشمول از 15 سال به بالا می باشند.
2- زمان تقریبی مراجعه برای ثبت نام و اخذ کارت ملی هوشمند از شهریور تا آبانماه سال جاری مى باشد.
 
 
کانون وکلای دادگستری مرکز
 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است