جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 5 مهر 1396 - 12:12:12 PM

در دیدار هیات مدیره کانون با معاونت حقوقی رئیس جمهور تاکید شد : نهادهای مدنی بزرگترین سرمایه های این کشور هستند

جلسه ای در ساعت 13 مورخ 4/7/96 با دعوت معاونت حقوقی رئیس جمهور از کانون وکلای دادگستری مرکز در ساختمان رئیس جمهوری تشکیل شد...

در دیدار هیات مدیره کانون با معاونت حقوقی رئیس جمهور تاکید شد:

نهادهای مدنی بزرگترین سرمایه های این کشور هستند


جلسه ای در ساعت 13 مورخ 4/7/96 با دعوت معاونت حقوقی رئیس جمهور از کانون وکلای دادگستری مرکز در ساختمان رئیس جمهوری تشکیل شد.

این جلسه که با حضور رئیس، نواب رئیس و تعدادی از اعضای هیات مدیره کانون برگزار شد دکتر امیر حسین آبادی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن تبریک انتصاب سرکار خانم دکتر لعیا جنیدی از اینکه فردی از بدنه جامعه وکالت به عنوان معاونت حقوقی ریاست جمهوری انتخاب شده است اظهار خشنودی کردند.


معاونت حقوقی رئیس جمهور نیز در سخنانی به حفظ نهادهای مدنی تاکید و اظهار خرسندی کردند افراد سلیم النفس زیادی در نهاد وکالت حضور دارند که متاسفانه این موضوع در جامعه مغفول مانده است وی در ادامه اشاره کرد: دولت باید بداند نهادهای مدنی بزرگترین سرمایه های این کشور هستند.

لعیا جنیدی با تاکید بر ضرورت اصل استقلال نهاد کانون وکلا و وکیل دادگستری گفت: برای این موضوع اعلام آمادگی می کنم و پیشنهاد های کانون را نه فقط در خصوص کانون وکلای دادگستری  بلکه در خصوص تمام مسائل حقوقی پذیرا خواهم بود. و حتما از کانون در خصوص موضوعات حقوقی کمک خواهم گرفت.


در پایان سایر اعضای حاضر در جلسه نیز ضمن تبریک، آمادگی خود را جهت همکاری با آن معاونت اعلام و نظرات خود را در خصوص مسایل حقوقی و کانون وکلا اعلام نمودند.  

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است